+48 12 397 12 41
biuro@tbw.com.pl
Ul. Lipińskiego 3A
30-349 Kraków

fb

twitter

realizacje

Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o. to specjalistyczne przedsiębiorstwo inżynieryjne działające na polskim rynku budowlanym od 1999 roku. Jest to firma, która na szeroką skalę wprowadziła i spopularyzowała w Polsce system hydroizolacji strukturalnej, zwany również białą wanną – technologia ta pozwala na uzyskanie trwałego i niezwykle skutecznego zabezpieczenia nowych konstrukcji żelbetowych przed oddziaływaniem wód gruntowych i opadowych. Dzięki stosowanym rozwiązaniom elementy żelbetowe stają się przegrodami przeciwwodnymi i nie wymagają pokrycia jakimikolwiek powłokami izolacyjnymi. W szerokim zakresie używane jest tutaj pojęcie betonu wodoszczelnego – nie jest to tylko cecha materiału budowlanego, ale przemyślany, kompleksowy system gwarantujący absolutną szczelność budynku (zarówno części podziemnych, jak również stropodachów, tarasów itd.) przy całkowitym wyeliminowaniu tradycyjnych izolacji powłokowych.

W pierwszych latach działalności jednym z większych wyzwań stojących przed zarządem naszej spółki było pokonanie nieufności rynku w stosunku do oferowanego, wówczas jeszcze nieznanego rozwiązania. Kolejne zrealizowane z powodzeniem obiekty pokazały jednak szereg zalet naszego systemu w stosunku do tradycyjnych powłok izolacyjnych. Stopniowo wytworzył się więc trend odchodzenia od ciężkich izolacji bitumicznych na rzecz przyjaznej środowisku i ekonomicznej białej wanny. Dzisiaj system TBW jest rozwiązaniem znanym i cenionym na rynku, a nazwa naszej firmy stała się znakiem rozpoznawczym tej technologii.

Od chwili zawiązania spółki ściśle współpracujemy z niemiecką firmą Quinting Zementol, posiadającą doświadczenie sięgające lat 60-tych ubiegłego wieku i będącą potentatem w dziedzinie hydroizolacji bezpowłokowych, technologii betonu i nowoczesnych systemów ochrony środowiska. Dzięki temu dysponujemy stałym dostępem do najnowszych rozwiązań technologicznych, a oferta naszych usług podlega ciągłemu rozwojowi. Niezależnie od typu obsługiwanej inwestycji, realizację każdego zlecenia opieramy na trzech podstawowych czynnikach:

– przemyślane projektowanie,
– dobór materiałów o najwyższej jakości,
– doświadczone brygady wykonawcze wspomagane przez fachowy nadzór.

Takie ustawienie priorytetów gwarantuje profesjonalną realizację zleceń, ale przede wszystkim pozwala na udzielenie wieloletniej gwarancji szczelności budynku.

Nasza spółka należy do Grupy Przedsiębiorstw Podstawski – międzynarodowego holdingu, który od ponad 30 lat z powodzeniem działa w różnych sektorach biznesu w całej Europie. Daje nam to stabilność i elastyczność ekonomiczną, a także możliwość podejmowania najtrudniejszych i najbardziej prestiżowych realizacji oraz bezpieczeństwo współpracy, które oferujemy każdemu zleceniodawcy.


Więcej informacji o naszym partnerze technologicznym Quinting Zementol znajdziecie Państwo tutaj:

quinting